Mega Second Hand
| Реєстрація
Кошик

Реєстрація

Мотокуртки для чоловіків

Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)

Якісна мотокуртка - річ універсальна та всесезонна. При її виборі слід враховувати не лише зовнішні характеристики та ціну, а й звичайний комфорт під час носіння. Сьогодні вибір мотоекіпірування чималий - багато світових брендів створюють цілі колекції одягу та аксесуарів, однак їхня ціна не завжди доступна. Саме тому найкращим рішенням буде почати з мотокуртки б/у. Так ви зможете протестувати різні варіанти, оцінити зовнішній вигляд та якість, а згодом - обрати найкращий для себе, заощадивши на покупці нових курток. 


Які мотокуртки ми пропонуємо? 


Бренди. IXS, Moto Dress, MACNA, RICHA, GELL, MAC - це ще не весь перелік брендів, які представлені в нашому асортименті. Усі вони заслужили любов від шанувальників мотоспорту за надійність та незмінний комфорт. Будьте готові - вибрати одну модель буде непросто. 


Матеріал. Найбільший елемент з екіпірування під час поїздки - це куртка, яка забезпечує ваш комфорт і захист. Саме тому слід звернути особливу увагу на матеріал - він повинен захищати від будь-яких зовнішніх впливів (дощу, холодного повітря тощо). 


Мотокуртки зі стоку представлені у двох найпопулярніших варіантах - зі шкіри та текстилю. Вони суттєво відрізняються між собою в користуванні, тож зверніть увагу на загальні характеристики, коли вирішите купити мотокуртку. Шкіра - це класика мотоодягу, вона надійна й зносостійка. Однак шкіряні вироби значно важчі за текстильні та менш гнучкі. Текстильні мотокуртки значно краще продуває повітря, що дуже полегшує їзду в спекотну погоду. Перед пошивом матеріал обробляють спеціальними рідинами, аби зробити стійким до різних механічних впливів. 


Якщо ви переймаєтесь, що мотокуртка зі стоку буде не такою надійною - спішимо вас заспокоїти. Представлені моделі мають відмінну якість і ще довго будуть вашими супутниками в поїздках на мотоциклі. 


Розміри. Ми постійно поповнюємо асортимент мотокурток новими моделями та розмірами - від S до 2XL. При отриманні ви маєте можливість оглянути й поміряти обрану модель, після чого - вже оплатити. 


Окрім всіх перелічених характеристик, важливо звертати уваги на кількість кишень та  якість фурнітури - від цього теж залежить комфорт при носінні куртки. На сайті msh.com.ua/ кожен товар має опис та фото з різних ракурсів, аби було зручно оглянути модель куртки. 


Якщо ви шукаєте, де купити мотокуртку секонд-хенд - звертайтесь  у наш онлайн-магазин. Оновлення товару - кожного дня!