Mega Second Hand
| Реєстрація
Кошик

Реєстрація

Боді для новонароджених

Показано 1 по 15 з 254 (Всього сторінок 17)

Боді для хлопчиків і дівчаток - особливий елемент дитячого гардеробу. Саме їх обирають мами для своїх дітей з народження й до 2-х років за універсальність та комфорт. Особливість цієї моделі у тому, що вона повторює силует тіла - відповідно, й отримала назву body (або ж звичною мовою батьків, “бодік”). 


Боді для немовлят має вигляд подовженої футболки з двома зонами застібок - біля горла, аби не пошкодити голівку при одяганні, та внизу між ніжками. Така конструкція дозволяє легко і швидко одягнути дитину, що є, без сумніву, великою перевагою для батьків. 


У нашому онлайн-магазині ви знайдете великий вибір боді для немовлят “секонд-хенд”: класичні однотонні, бодіки з цікавими написами, принтовані та ін. Ми впевнені, асортимент MSH допоможе заповнити малючковий гардероб на перший важливий період. Деколи батьки уникають боді із багатьма швами через можливий дискомфорт. Моделі, представлені в асортименті msh.com.ua/ - лише від надійних виробників, які дбають про комфорт дитини насамперед. Усі вироби (як зовні, так і всередині) якісно прошиті й приноситимуть малюку лише задоволення. Запрошуємо вибрати боді для свого малюка!

Різновиди боді для немовлят

Попри те, що класичне боді має вигляд футболки з застібками між ніжками, сьогодні виробники пропонують цілі колекції різноманітних моделей. Які боді для немовлят можна купити в нашому секонд-хенді:

  • у вигляді звичайної футболки чи поло з комірцем; 

  • з короткими рукавами та подовженими; 

  • бодік у вигляді комбінезона; 

  • боді з каптуром чи іншими елементами утеплення;

  • сліпи (“чоловічки”) - з подовженими рукавами та колготками внизу. 


Як правило, боді шиють з натуральної бавовни, та наш асортимент складають моделі також з флісу, велюру, байки. Обирайте для своїх немовлят найкомфортніші варіанти на спекотне літо чи холодну зиму. 


Як правильно обрати боді 


Основне правило при покупці дитячого одягу - зважати на швидкий ріст. Слід брати модель “з запасом”, тобто трохи більшого розміру, ніж потрібен дитині зараз. Для вашої зручності в описі кожної моделі вказана довжина виробу - так буде значно легше зорієнтуватися  виборі. 


Наступний важливий пункт - спосіб одягання, передбачений в конкретній моделі. Найкращий варіант - застібки вздовж усього боді чи чоловічка. Вони не відкриваються, як ґудзики, та дозволяють одягнути немовля без зайвого дискомфорту. Блискавки, гачки чи зав'язки на дитячому одязі значно уповільнюють процес одягання.